Logo animowane

Bogata i zmieniająca się dynamicznie oferta rynku samochodowego, zarówno samochodów nowych jak i używanych, wymaga ułatwienia dostępu w tym zakresie do szczegółowych informacji handlowych. Dlatego "Autogiełda C&C"  stała się giełdą, giełd samochodowych dostępnych w Internecie. Zapraszamy do odwiedzenia miejsc, gdzie można sprzedać i kupic samochód. W szczególności:

1. http://moto.onet.pl - Bogate i szczegółowe informacje o nowych i używanych samochodach, z materiałem zdjęciowym. Strona wyposażona w wygodną wyszukiwarkę interesujących nas ofert według zadanych kryteriów technicznych, cenowych i regionalnych.

2. http://www.trader.pl/pl/motoryzacja/start-moto.asp - Bogate i szczegółowe informacje o nowych i używanych samochodach. Wygodna wyszukiwarka interesujących nas ofert według zadanych kryteriów technicznych i cenowych.

3. http://www.gazeta.pl/auto/ - Bogata w szczegółowe informacje internetowa giełda nowych i używanych samochodów, wyposażona w wygodną wyszukiwarkę interesujących ofert według zadanych kryteriów technicznych, cenowych i regionalnych. Dodatkowo podawane są informacje i umożliwiony jest udział w ankietach dotyczących motoryzacji i ruchu drogowego.

4. http://www.moto.pl - Giełda samochodowa, adresy komisów samochodowych, oraz informacje z zakresu ubezpieczeń motoryzacyjnych, kredytów, i leasingu samochodów.

5. http://moto.allegro.pl - Aukcje internetowe obejmujące bardzo bogatą i dynamicznie zmieniającą się ofertę sprzedaży. Z informacji medialnych wynika jednak, że należy zachować bardzo dużą ostrożność przy tranzakcjach zakupu. Zarówno w telewizji jak i w prasie podawano ostatnio przykłady nierzetelności, a nawet oszustw ze strony sprzedawców.

Zapraszamy również na firmowe strony internetowe najbardziej popularnych marek samochodowych w Polsce. Witryny Firm zawierają informacje o oferowanych w Polsce modelach samochodów i sieciach dealerów, oraz często są połączone z prowadzonymi przez te Firmy giełdami samochodów używanych.

1. http://www.audi.com.pl

2. http://www.citroen.com.pl

3. http://www.daewoo.com.pl

4. http://www.fiat.com.pl

5. http://www.ford.com.pl

6. http://www.mercedes-benz.com.pl

7. http://www.opel.com.pl

8. http://www.peugeot.com.pl

9. http://www.skoda.com.pl

10. http://www.toyota.com.pl

11. http://www.vw.com.pl

12. http://www.volvocars.pl

Życzymy owocnych poszukiwań oferty i udanego zakupu, lub sprzedaży samochodu. Jeżeli już kupicie Państwo samochód, to aby uniknąć wielu kłopotów związanych z jego eksploatacją, wykupcie niezwłocznie nasze usługi. Odpowiedni blankiet zgłoszenia swojego samochodu do Ogólnopolskiego Banku Ochranianych Samochodów (OBOS) znajdziecie Państwo pod naszym adresem internetowym: http://www.klubkierowcy.pl^^Powrót do początku strony